Varyak

Varyak

Ayarlanabilir ototransformatör de denile varyak, kademesiz gerilim ayarı yapmaktadır. Reksan regülatör, monofaze varyaklardan kutulu varyaklara, trafolu varyaklardan grup varyaklara kadar birçok varyak üretimi ile sektöre hizmet etmektedir. Kalitesi ispatlanmış olan Reksan varyak, malzeme ve işçilik kalitesi ile ön plandadır. Fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve cinsine göre değişmektedir. Marka bilinirliği mükemmel olan Reksan varyak, alternatiflerine göre hem ekonomik hem de kalitelidir.

Tek sargılı bakır telden toroidal sac nüveye sarımla yapılan varyaklar, Reksan regülatörde en kaliteli malzemelerden üretilerek işgücü ve zaman kaybını engellemektedir. %100 yerli firma olarak merdiven altı firmalara göz açtırmayan Reksan regülatör, güvenilirliği ve performansı test edilmiş ürünleri ile sektörün lider firmasıdır.


En Yeni Teknoloji Varyak İçin Reksan Varyak Regülatör

Yüksek Kalite Varyaklar Üretimde Yüksek Teknoloji Reksan  Varyak Regülatör

Varyakda İlkemiz Kaliteli Ve Uygun Varyak Fiyatları

İleri Varyak Teknolojisi Yüksek Hassasiyette Üretim Kalitesiyle Reksan Regülatör Varyak ilkeli Kaliteli Ve Uygun Varyak Fiyatları

Varyak Nedir Ne İçin Kullanılır

Varyak İle İlgili Detaylar

Varyak Fiyatları Neden Farklı.

Üretim Trifaze Varyaklar Monofaze Varyaklar Kutulu Varyaklar Test Varyakları Regülatör Varyakları Trafolu Varyak Grup Varyak

Ürettiğimiz Varyak  Milli Malzemeden Reksan Kalitesiyle  Üretilmektedir Reksan Regülatör & Varyak  Kalitesi İle Kendini İspat Etmiş Kaliteli Regülatör VeVaryak Üreticisi.

Varyaklar Üretim Aşamasında Kullanılan Malzemenin Kalite Ve Cinsine Göre Varyak Fiyatlarında Oynama Olur

Varyak Alırken Sadece Fiyatına Değil Varyak Fiyatlarına Etken Eden Sebeblere De Bakmak Gerekir Çünkü Kullanılan Malzemeye Göre Maliyetler Ve Kalite Değişmektedir Tabiî Ki Bu Kaliteye Etkendir  Kalitesi İle Bilinen Tanınan Güven Veren Güvenilir Marka Olmuş Varyak Firmalarını Tercih Edin Niçin Çok Pahalı Diğeri Niçin Çok Ucuz Aradaki Fark İrdelenmelidir

Varyak Alırken Önce Sıkıntı Yaşamamak İçin Kaliteli Marka Olmuş Kalitesi İle Referans Veren Sağlam Referanslı Varyak Firmalarını Tercih Ediniz.

Pazarlama Taktiği İle Satılan Güvenden Uzak Müşteri Memnuniyetine Önem Vermeyen Günü Kurtarmaya Yönelik Satış Yapan Kalitesiz Merdiven Altı İnternet Satıcısı Tamamen Vur Kaç Satışı Yapan Ucuz Varyak Satıcılarından Uzak Durmanızı Tavsiye Ediyoruz.

Varyak Fiyatı Markanın Birinde Çok Ucuz İken Diğer Marka Da Neden Pahalı Varyaklar Üretilirken İşçilik Kalitesi Ve Kullanılan Malzeme Kalitesine Ürün Özelliklerine Göre Değişkenlik Gösterir Alınan Varyak Düşük Kalite De İse Çabuk Arıza Yapar Parçasını Bulamazsınız Ve İş Kayıplarına Zararlara Yol Açar.

Reksan Varyak 

Varyak

Varyakcı 

Varyak Fiyatları

Varyak Nedir.?

Varyak özellikle  tek sargılı bakır telden toroidal  sac nüvesine sarılmıyla imal edilir.

Değişken kademeler ile hareketli bir fırçası ile 0 - 330° açıları arasında dönmesiyle oluşturulur. Kontrol genelde dci servo motor ile yapılır ancak elle yapılan modelleri de mevcuttur.

Varyak diğer adıyla ayarlı oto transformatör olarak da bilinmektedir . Ayarlı oto transformatör tek sargısında  primer ve sekonder varmış gibi davranır. Aynı zamanda en az 3 adet bağlantıya sahip olan ayarlı oto transformatördür.aynı zamanda servo voltaj regülatörlerinin ana parçasıdır.Servo regülatör varyakları

Trifaze Kutulu Varyak

Üç fazlı varyaklar olan trifaze kutulu varyak, 380 volt şebeke elektriğini manuel veya makine ile istenile gerilime getiren cihazlardır. Üç faz aynı anda tek komutla ayarlanmakta, her fazdaki çekilen akım ayrı gösterilmektedir. %100 yerli üretim olan Reksan kutulu varyak, yüksek gerilim voltajı almaya yaramaktadır. Manuel veya servo kontrollü makine ile istenile gerilim elde edilmektedir.

Reksan regülatör, trifaze kutulu varyak üretimi ile orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uzman kadrosu ile kaliteli işler yapan firma, başta savunma sanayi olmak üzere kritik sektörlere hizmet sunan güvenilir bir firmadır. 7/24 sunduğu hizmetlerle sektörün en kaliteli ürünlerini imal etmektedir. 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret69556