Kombi Voltaj Regülatörü

Kombi Voltaj Regülatörü


Elektrik dalgalanmalarının kombilerde neden olduğu arızaları engelleyen kombi voltaj regülatörü, kombileri düzensiz şebeke akımlarından korumaktadır. Evlerin tamamına bağlanan regülatörler evde kullanılan tüm elektrikli cihazları voltaj düşüşlerine ve yükselişlerine karşı koruyacak, ömrünü uzatacaktır. Kombi regülatör fiyatı, kullanılan malzemenin kalitesine, işçiliğine ve donanımına göre değişmektedir. Elektrik hattının giriş bölümüne bağlanan 10 veya 15 kva regülatörler, bir evin tüm ihtiyacını karşılayacaktır.

Değişken ve sağlıksız şebeke elektriğini süzerek sabitleyen ve standart elektrik akımını ev cihazlarına gönderen regülatörler, tüm ev cihazlarını koruma altına alarak zamansız elektriksel arızaları engellemektedir. Reksan regülatör her çeşit voltaj regülatörü üretimi ile lider bir firmadır. Kombi regülatörü, kombilerin en önemli dostu olup, cihazın ömrünü uzatmaktadır.Regulator

Regulator Fiyatları

Voltaj Regülatörü

Kombi regülatörü

kombi regülatörü fiyatları

kombi regülatör fiyatı 

Not:Evinizin tamamına Regülatör Bağlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü tüm eşyalarınızı güvence altına alırsınız.

Elektrik hattının girişine bağlanan 10 kva yada 15 kva Regulatör elektriklerin düşmesi voltaj yükselmesi ve ani dalgalanmaları ortadan kaldırır.15 kva Regülatör ev ve küçük işletmeler için değişken elektrik enerjisini sabit tutmak ve ayarlamak için üretilmiş 15 kva voltaj regülatörüdür

kombi regülatörü sadece kombiye takıldığından diğer cihazlarınız için tehlike devam edecektir.


Reksan kombi regülatörü özellikle havaların soğuk olduğu aylarında şebeke elektriğinde meydana gelen dalgalanmalarda kombinizde arıza ve ısıtma problemini önlemek amacıyla imal edilmiştir.

Reksan Kombi voltaj regülatörü, düzensiz gelen şebeke voltajını standart düzeye  indirir kombinizin arıza riskini ortadan kaldırarak düzgün ısıtmasını sağlar ve arızalanmasını önler.

Reksan Kombi voltaj regülatörü, değişken şebeke voltajına hızlı cevap vererek  çıkışta yüksek voltaj okuması durumunda içerisinde bulunan koruma sistemi ile çıkış voltajını keser normale döndüğünde tekrar otomatik çıkış verir.

Reksan kombi voltaj  regülatörünün Genel Özellikleri;Otomatik ve hızlı  gerilim regülasyonu

Kısa devre ve aşırı yükte koruma.Düşük gerilim ve yüksek gerilimde koruma.Dijital gösterge,

Kombi Voltaj Regülatörünün Kullanım Alanları. Doğalgaz Kombisi Basit ev cihazları Medikal cihazlar Bilgisayarlar

Elektriğin olduğu her alanda kullanılan reksan  kombi voltaj regülatörleri elektrikli cihazlarınızın düzgün çalışmasını sağlamakta ve korumakta büyük etken taşır

Not: Ev Tipi Regülatör 

Dairenizin tamamına Regülatör takarak kombinizi tek başına beslemek yerine evdeki tüm cihazları sağlıklı verimli uzun ömürlü çalışması bakımından 10 kva regülatör yada 15 kva regülatör takarak besleyebilirsiniz.


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret69559