Reksan Elektrik Regülatör

Reksan Elektrik Regülatör

Reksan Elektrik Malzemeleri

Reksan Uzun Ömürlü Voltaj Regülatörleri

Reksan Regülatör, monofaze şebekeli bir daire evde kullanılacaksa klima şohben elektrikli ısıtıcı olmayan evde 10 kVA monofaze regulatör kullanılmalıdır.

regülatörler ne işe yarar.

Sürekli değişken şebeke gerilimini sabit tutmaya yarayan elektrikli cihaza regülatör denir .

regülatör,transformatör ( trafo ) varyak ayarlı trafo ) ve varyak a bağlı dci motoru kontrol eden elektronik regülatör devresi ile çalışır elektronik  regülatör devresi cihazın çıkışını istenen değerde,ayarlanan gerilim aralığında sabit tutmak için dci motor ile şebeke elektrik enerjinin değişkenliğini anında fark ederek düşürme ve yükseltme yününe döndürür . Bu sayede regülatörün çıkışı şebeke elektrik gerilimi değişse bile çıkışa hep aynı voltaj verir.

Reksan Regülatör sorunlu enerjiyi bertaraf eder Reksan Elektrik voltaj regülatörü ile kesin çözüm

Düzensiz Ve Dalgalı Gelen Şebeke Voltajını Düzelten Elektrikli Cihazlarınızı koruyan regülatör modelleri.


regülatör elektrik dalgalanmalarının önüne geçer elektiği süzerek evinize işyerinize makinalarınıza iletir reksan regülatör üst düzey teknoloji kaliteli referanslı çözüm.

Voltaj Regülatörü

Regülatör nedir...

Şebeke elektriği ülkemiz genelinde  her yerde elektrikli cihazların düzgün çalışması için standart Trifaze 380 Volt Monofaze 220 Volt olması gerekir ancak  değişik nedenlere bağlı olarak  kullanılan elektrik düşük yüksek dalgalı olarak gelmektedir. Hatalı şebeke elektrik  gerilimini olması gereken standart değere getirmek için  voltaj regülatörütakmanız tavsiye edilir..

Regülatör elektrik depolarmı

Voltaj regülatörü voltajı yükseltirken içinde depolamış olduğu enerjiyi mi kullanır ?

Regülatör enerji depolamaz ve harcamaz Yükseltme veya düşürme yaparken tamamen bir trafo ve varyak yardımıyla elektronik devre ve dci motor kontrolüyle çalışır.

Regülatör her gerilimi yükseltebilir veya düşürebilir mi

Her regülatörün düzeltebileceği bir gerilim çalışma aralığı vardır örnek 120/250 volt regülatör - 160/250 volt regülatör Bu saha regülatörlerin  imalat aşamasında belirlenir.

 

regülatörde güç nasıl seçilir

Regülatör kullanılacak  yerin Monofaze (220 Volt, bir faz ) yada Trifaze (380 Volt, 3 Faz) olduğu belirlenmelidir.

Regülatörün bağlanacağı toplam gücü Hesaplanır. Fazlardan çekilen akımlarda dengesizlik olasılığı varsa, bu da dikkate alınarak karşılık gelen değeri sağlayan regülatörseçilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret74837